"כדי להשיג דברים גדולים עלינו לא רק לפעול אלא גם לחלום, לא רק לתכנן אלא גם להאמין" אנטול פראנס

החטיבה היא תחילתו של מסע מרתק ומסקרן. הדרך שאתם יוצאים אליה היא דרך של צמיחה , התעצמות וגדילה , מסלול המוביל למימוש היכולות האישיות והרצונות הטמונים בכל אחד ואחת מכם .

בחטיבה, אנו מאמינים במצוינות אישית ופדגוגית תוך שמירה על ערכי האדם . הצוות החינוכי מושיט יד למקסום היכולות שלכם –ובצעידה משותפת עושים את המיטב להוביל אתכם להצלחות ולהישגים. כל זאת, באמצעות שותפות ושיח אמיתי, טיפוח תרבות של למידה חקרנית וחדשנית. העצמת הפרט, קידום אקלים של מוגנות וטיפוח חיי החברה ומעורבות חברתית-קהילתית .אך לפני הכל הדבר הראשון שינחה אותנו הוא האדם והערכים.

ערכים של דרך ארץ, נתינה ועזרה לאחר, סבלנות וסובלנות אל השונה. חשוב לנו , שתגדלו להיות אנשים טובים ותהוו דוגמא לאחרים. הצוות ואני מאמינים כי כל תלמיד יכול להצליח כאשר מושם דגש על מיצוי הפוטנציאל האישי שלו. מכאן המושג מיצוינות. אנו מחנכים אתכם להשקיע , להתמיד באתגרים ולא לוותר על מנת להגיע למצוינות אישית, אנו שוקדים על פיתוח הוראת למידה משמעותית, מתעדכנת ורלוונטית ובמקביל טיפוח הסקרנות האישית והקבוצתית.

 

בנימה אישית,
הציבו יעדים ולכו לקראתם, השקיעו במיצוי עצמי וגלו את האוצרות באישיותכם. צוות בית הספר ואני נעשה הכול כדי לסייע לכם לגלות אוצרות אלו. אנו נמצאים כאן עבורכם לסייע, להדריך, להקשיב ולהאמין בכם.
מאחלת לכם שנה של חלומות והצלחות,

רונית גנון ,
מנהלת חטיבת הביניים