תלמידים, הורים, מורים ועובדים יקרים,

שנת הלימודים תשפ"א כבר בפתח ואנו מצפים לתלמידינו הוותיקים ולתלמידים החדשים שהתקבלו לכפר הנוער שלנו.  מעל 400 תלמידים מכתה ז' ועד י"ב ילמדו בכפר, כולם עם חלומות ושאיפות רבים.

כפר הנוער ויצו נחלת יהודה נמצא בתנופה של פיתוח תוכניות לימודים חדשניות, פתיחת מגמות חדשות וענפים חקלאיים ייחודיים. השנה נפתחה מגמת מידענות סייבר שתעניק לבוגריה תעודת בגרות איכותית ותעודה טכנולוגית של מידען ובמהלך השנה הבאה נעדכן על פתיחת מגמות לימוד נוספות בתיכון. במשק החקלאי הקמנו לול מעוף חדש וייחודי בארץ שמשלב חקלאות עם טכנולוגיה מתקדמת וכן הקמנו מרחב נוסף ועשיר של חקלאות עירונית מקיימת הכוללת מכשור וטכנולוגיה מתקדמים.

במהלך השנה החולפת הקמנו שתי מעבדות מחשבים מתקדמות ויוקרתיות, שיפצנו את חדר הכושר והוא חדיש ומקצועי, שיפצנו את חדר האוכל, הוספנו מחשבים למועדוני פנימיית היום ועוד ועוד. סיימנו שיפוץ של בניין פנימייה חדש –  בניין ברוש – והוא כולל חדרים מרווחים וריהוט חדיש. בימים אלה אנו מקימים מתחם אפייה מקצועי לסדנאות ופעילויות בשעות אחה"צ.

בנוסף אנו ממתינים להגעה של קבוצת נעל"ה נוספת לכפר ומצפים לתלמידים החדשים בהתרגשות רבה.

תלמידים יקרים, אני מאחלת לכם שנה פורייה ומוצלחת בה תגשימו את הכישורים והיכולות שלכם בביה"ס, בפנימייה, במשק החקלאי ובמסגרת מרכז איתנים (יום לימודים ארוך) לילדי החטיבה.

אנו פועלים לקיום שנת לימודים מגוונת ועשירה, בטוחה ובריאה וחותרים למצוינות בכל תחומי החיים בכפר.

בברכת הצלחה,

גליה מירון

מנהלת הכפר